Haber
Kaftancıoğlu: Asla umutsuz olmayın
![](https://haber-acipayam.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/kaftancioglu-asla-umutsuz-olmayin-jtvBzCcM.webp)
CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in parti olarak Altı Masa’dan çekildiklerini açıklamasının ardından sosyal medyadan yaptığı paylaşımda bulundu.
Kaftancıoğlu, “Asla umutsuz olmayın 🙂 Depremzede vatandaş: “Ben belki depremi unutabilirim ama sonrasında ölenlere ne mutlu dediğim o üç günü unutmam mümkün değil” Böyle bir tarihi birlikte yazacağız. insanımızın ve kaybettiklerimizin hürmetine. -LER!” terimleri kullandı.